OFERTA

Pokaz iluzji scenicznej

Pokaz dla większej ilości widzów, który cieszy się zainteresowaniem na wszelkiego rodzaju imprezach czy spotkaniach firmowych. Iluzjonista prezentuje duże iluzje tak, aby były one widoczne nawet z końca sali. Na ten pokaz składa się część z oprawą muzyczną, oraz część z komentarzem iluzjonisty. W popisie aktywny udział bierze również widz, dzięki czemu cała publiczność ma niezapomniane wspomnienia i sporo zabawy.


Ten rodzaj pokazu idealnie nadaje się na: 

- imprezy firmowe  

- pokazy na festynach

- imprezy okolicznościowe typu wesela, komunie, osiemnastki, itp.

Pokaz iluzji dla dzieci

Nie zapomniałem również o najmłodszych widzach, którzy tak bardzo otwarci są na świat magii i iluzji. Efekty są dobrane w taki sposób, aby przez swoją różnorodną kolorystykę przyciągały uwagę dzieci i zapewniły im niezapomnianą rozrywkę. W czasie pokazu iluzjonista utrzymuje stały kontakt z młodymi widzami, a także dzieci mają okazję poczarować razem z magikiem.


Pokaz świetnie umili rozrywkę na:

- przyjęciach urodzinowych na sali bądź w domu

- przyjęciach pierwszokomunijnych, chrztach

- różnorakich festynach, mikołajkach, dniu dziecka

- w szkołach, przedszkolach, salach zabaw oraz wszędzie tam gdzie są dzieci

Pokaz iluzji na weselu

Jak wiadomo, wesele to jedna z najważniejszych uroczystości w życiu. Dla gości będzie to wspaniałe przeżycie, a dla pary młodej niezapomniane wspomnienia, głównie dzięki temu, że sami także będą brać udział w pokazie. Dzięki iluzjoniście możesz sprawić aby ten szczególny dzień stał się jeszcze bardziej wyjątkowy. Na pokaz składa się część z oprawą muzyczną oraz część z udziałem publiczności.

Pokaz iluzji stolikowej

Szybka magia w każdym miejscu i o każdej porze? To możliwe! Ten rodzaj pokazu iluzjonista prezentuje przy mniejszej grupie widzów bezpośrednio przy stoliku. Gdy iluzjonista krąży między stolikami, widz dostaje niepowtarzalną okazję zmierzenia się z potęgą iluzji z zaledwie kilkudziesięciu centymetrów. W tego typu show można zobaczyć m. in. Iluzję z kartami, piłeczkami, kubkami, monetami oraz wszelkimi drobnymi rzeczami pożyczonymi od widzów. Pojawiają się także efekty czytania w myślach widzów.


Ten rodzaj pokazu idealnie nadaje się do: 

- lokali, pubów czy klubów muzycznych 

- restauracji, jako urozmaicenie wieczoru 

- imprez firmowych jako dodatkowa atrakcja dla gości 

- na weselach jako dodatek do pokazu scenicznego lub jako samodzielne show

Warsztaty Iluzji dla dzieci

Jedną z dodatkowych atrakcji dla dzieci podczas imprezy mogą być Warsztaty Iluzji, dzięki którym będą mogły poznać świat Iluzjonistów od drugiej strony , a może i odkryć nową pasję?

Podczas warsztatów uczę dzieci prostych sztuczek magicznych, które będą mogły zaprezentować później rodzicom czy rówieśnikom. Efekty mimo ze nie są trudne technicznie, to dla adeptów magii będą niemałym wyzwaniem, szczególnie podczas prezentacji przed resztą grupy. Triki są dobrane w taki sposób, aby łatwo można było je powtórzyć w domu z ogólnodostępnymi przedmiotami.

   • Iluzjonista Piotr Kwiatkowski
  • tel: 791-670-204
  • e- mail: kontakt@magicpiotr.pl
  • magicpiotr@op.pl
  • swidnica.iluzjonista@gmail.com